Powstanie Park Handlowy Europa Centralna Gliwice

Firma Helical Poland jest jednym z głównych wykonawców, którzy zapewnią wybudowanie w Gliwicach obiektu o nazwie Park Handlowy Europa Centralna. Budowa nad tym atrakcyjnym kompleksem handlowo-usługowym jest już w trakcie realizacji, obecnie powstaje pierwszy etap Parku.  Imponująca będzie powierzchnia całego obiektu. Według Helical Poland wyniesie ona około 85 tys. metrów kwadratowych po realizacji drugiego etapu budowy.

Park Handlowy Europa Centralna będzie miejscem podzielonym na strefy związane z profilem usług i zakupów, z którymi możemy zapoznać się na miejscu. Profile te zaspokoją gust każdego potencjalnego klienta ? znajdziemy na przykład gastronomię, odzież, meble i elementy budowlane.

Atrakcyjnym elementem Parku Handlowego Europa Centralna będzie z pewnością hipermarket o powierzchni aż 10 tys. metrów kwadratowych. Na miejscu znajdą się także: duży sklep z RTV i AGD, parking na około 2 tysiące miejsc oraz wspomniane już sklepy z produktami różnych kategorii. Wiadomo już, że marketem z elementami budowlanymi i wykończeniowymi będzie sieć Castorama. Projekt ten niewątpliwie zaspokoi potrzeby ogromnego rynku Gliwic i okolicznego GOP, gdzie konkurencja na polu tego typu obiektów stale rośnie?